Interiéry

FOTOGALERIE: Perfektní postýlka pro děti. V Dánsku ji vymysleli, k mání je i u nás Nezařazené

FOTOGALERIE: Perfektní postýlka pro děti. V Dánsku ji vymysleli, k mání je i u nás

V České republice se nově objevuje nová značka dánského nábytku pro děti Oliver Furniture: kompletní sortiment nabízí nyní pražské studio Viabel, specialista na navrhování a zařizování dětských pokojíků.

Nezapomínejte při vybavování dětského pokoje na kvalitní koberec Nezařazené

Nezapomínejte při vybavování dětského pokoje na kvalitní koberec

Čekáte miminko a rádi byste mu ještě před narozením vytvořili doma hezký dětský pokoj, kde by si později rád hrál? Vlastní pokoj pro děti představuje jejich pomyslný svět, kde si mohou hrát, dovádět či jen tak odpočívat.

Co vědět před rekonstrukcí koupelny Nezařazené

Co vědět před rekonstrukcí koupelny

Čeká vás přestavba koupelny? Než se s kladivem pustíte do prvního bourání, dobře si rozmyslete nové rozvržení nové koupelny, zda máte nakoupený všechen potřebný materiál a nezapomeňte upozornit sousedy na možný hluk. To v případě, že bydlíte v panelovém domě.

Co patří do malé koupelny Nezařazené

Co patří do malé koupelny

Koupelna je pro někoho místem, kde prostě relaxuje. Možná nepatříte mezi ty jednotlivce, kteří disponují velkou koupelnou a tak si jí nemůžete dopřávat. I přesto jí lze zvelebit a upravit tak, že bude vypadat velmi vkusně. Chcete vědět, jak na to?

Přírodní linoleum nejen do dětského pokoje Nezařazené

Přírodní linoleum nejen do dětského pokoje

Při výběru podlah do jednotlivých místností bereme většinou v potaz zátěž, které bude podlaha vystavena a rizika možného poškození. Ve všech místnostech vyžadujeme jednoduchou údržbu.

Dřevené hračky frčí! Z moderního pojetí budete mile překvapeni! Nezařazené

Dřevené hračky frčí! Z moderního pojetí budete mile překvapeni!

I když trh hraček v poslední době zaplavují plastové kousky, klasické dřevené hračky se stále drží na špici a jejich oblíbenost dokonce vzrůstá. Je to především z toho důvodu, že výrobci přicházejí s inovacemi.

Obrazy do domácnosti patří! Jak vybrat ten nej? Nezařazené

Obrazy do domácnosti patří! Jak vybrat ten nej?

Možná si i vy říkáte, že k dokonalosti vašich pokojů stále něco chybí. Pravděpodobně se bude i u vás jednat o problém „holých zdí“. Na jejich výzdobu se totiž často zapomíná, což má na výslednou atmosféru domácnosti negativní efekt. Můžete mít krásný nábytek, vhodně zvolené doplňky, ale pokud budete mít holé zdi, nemůže být výsledný vzhled

Read more

Vytvořit v interiéru přístup na půdu nemusí být složité Nezařazené

Vytvořit v interiéru přístup na půdu nemusí být složité

Máte ve svém rodinném domě velké půdní prostory, které chcete využívat více, než doposud? Půdy rodinných domů mohou sloužit nejen jako odkládací plocha pro sezónní oblečení a nepotřebné hračky, ale i jako dílna, posilovna nebo herna. Ze všeho nejdříve se ale musíte zaměřit na to, aby se na půdu dalo pohodlně vcházet. Velké množství starších

Read more

Jak na tepelnou pohodu pro příjemné bydlení Nezařazené

Jak na tepelnou pohodu pro příjemné bydlení

Často diskutovaná otázka, jaká je optimální teplota k příjemnému bydlení. Nelze ji zodpovědět jednoznačně. Některým z nás stačí k pohodě 18 stupňů, jiný potřebuje i více než o 5 stupňů více. Optimální je prý okolo 20 až 22 °C. Tepelnou pohodu bude ovlivňovat několik faktorů.