Ostatní

Jak řešit rostoucí ceny potravin? Chytrými nákupy s pomocí portálu Akcniceny.cz Ostatní

Jak řešit rostoucí ceny potravin? Chytrými nákupy s pomocí portálu Akcniceny.cz

Portál Akcniceny.cz Vám pomůže vyřešit starosti s rostoucími cenami potravin, a to napříč celým spektrem nákupního košíku, od uzenin přes pečivo, ovoce, zeleninu až po mléčné produkty a sladkosti. Ušetřit můžete i 80 % oproti cenám, za které v supermarketech a hypermarketech nakupujete dnes!

Foťák pro celou rodinu a na cesty Ostatní

Foťák pro celou rodinu a na cesty

Fotoaparáty jako by zůstaly na okraji zájmu kupujících. Důvod je totiž ten, že fotoaparát najdeme dnes skoro v každém mobilu – a ten nosíme neustále při sobě. Tak proč bychom ještě třeba v druhé kapse měli nosit další věc, která umí fotografovat? Odpověď zní: fotoaparát stále dokáže pořídit lepší snímky než mnohé mobilní telefony s fotoaparátem.

Jak si vylepšit rodinní rozpočet? Třeba výhodnou půjčkou Ostatní

Jak si vylepšit rodinní rozpočet? Třeba výhodnou půjčkou

Rodinný rozpočet je něco, co byste měli udržovat pokud možno dokonale vyrovnané. A to proto, aby vám peníze nechyběly. V době, kdy jsou platy nízké výdaje poměrně vysoké, to však nemusí být vždy tak lehké.

Kdy má půjčka smysl Ostatní

Kdy má půjčka smysl

Získat úvěr prakticky na cokoliv je dnes opravdu velmi jednoduché a dostupné téměř pro každého. Bankovní i nebankovní instituce nabízejí širokou nabídku kreditních karet, spotřebitelských úvěrů i hypoték.

Vymáhání dlužného výživného – jak postupovat Ostatní

Vymáhání dlužného výživného – jak postupovat

Placení výživného představuje v České republice výrazný problém. V České republice je zhruba 400 tisíc dětí z rozvedených rodin a zhruba 40 % rodičů v ČR, kteří mají platit výživné na své děti, na ně neplatí vůbec nebo jen sporadicky.

Pro expanzi rodinné firmy si pozvěte pomocníka v podobě databází firem Ostatní

Pro expanzi rodinné firmy si pozvěte pomocníka v podobě databází firem

Dnes Vám řekneme, proč si při rozšiřování rodinného podniku vzít k ruce pomocníka v podobě firemní databáze. Nezáleží na tom, jestli máte malý rodinný podnik, který živí pouze Vás, či již větší podnikání s několika zaměstnanci, kontakty z firemních databází jsou vhodné pro podnikání všech velikostí.

Vytápění tuhými palivy pro každý dům Ostatní

Vytápění tuhými palivy pro každý dům

Kdo chce na vytápění ušetřit, rozhodně nevolí plyn ani elektřinu. Obojí má totiž poměrně vysoké náklady na spotřebu. Ani není divu vzhledem k tomu, jak se ceny plynu i elektřiny neustále zvyšují. Tuhá paliva se oproti tomu dají pořídit za přijatelnou cenu.