Adventní pozastavení Zdraví

Vánoce jsou čas rozjímání a celý advent by měl dle tradic probíhat v poklidu a v radosti.

Free_photo__Wellness__Massage__Relaxation_-_Free_Image_on_Pixabay_-_1021131
ilustrační foto: pixabay.com – sonja_paetow

Ohlédneme-li se však zpět, zavzpomínáme-li na předešlé roky, mnozí z nás si s hrůzou, uvědomí, že se z poklidného adventního času stala v poslední době spíše doba plná stresů, v níž se honíme při nakupování hromady dárků jako piráti za truhlou zlata. Je jasné, že dárky pod stromeček patří a že s mnohými běžnými povinnostmi ať už pracovními či těmi, které jsou potřeba pravidelně plnit v osobním volnu, nic moc neuděláme.

Zklidnit tělo i mysl ale můžeme i jinak než týdenní dovolenou na horách, mnohdy k tomu stačí doslova pár minut. Kdy jindy, než na začátku adventu, je čas na očistu organismu a na chvíli odpočinku třeba při příjemné masáži celého těla? Jen si to představte, po celodenním shonu v práci ještě před tím, než dorazíte domů, kde vás čeká spousta dalších povinností, na pár chvil uvolníte tělo i mysl při relaxační masáži či reflexoterapii. Anebo si ve voňavé bublinkové koupeli a následném zábalu s přídavkem voňavé čokolády či kokosu dopřejete detoxikaci celého těla.Zní to jako pohádka? I pohádka se pro vás může stát skutečností. Stačí si jen na webových stránkách centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurveska-masaz/ vybrat službu šitou přímo vám na míru, zvednout telefon a domluvit se na vhodném čase. A pak už se nechat hýčkat a přemýšlet při tom třeba nad tím, jak si nejlépe užít vánoční pohodu.Zoufat nemusí ani maminky na mateřské dovolené. Společnost Cordeus dobře ví, že odpočinek je potřebný pro všechny bez rozdílu, a nabízí tedy relaxaci pro celou rodinu. Kromě široké nabídky masáží a detoxikačních procedur můžete mezi jejich službami najít také nabídku plavání kojenců Praha.

I v dnešní rychlé době můžeme mít díky službám mnohých relaxačních center v duši klid a mír. Dopřávejme si jej tedy nejen v době adventu alespoň v malých doušcích.