Bělení zubů na Brandeis Clinic = bílé zuby již napořád, bez nutnosti opakování zákroku Krása, Krása & móda

Brandeis Clinic Vám vybělí zuby citlivě, bez nutnosti držení tzv. bílé diety a hlavně – napořád! Navíc za cenu, která se příliš neliší od méně účinných a hlavně dočasných metod nabízených ostatními klinikami estetické stomatologie v Praze. Skvělé výsledky pracovníků Brandeis Clinic a dostupná cena přivádí do ordinací Brandeis Clinic pacienty nejen z Prahy a okolí, ale také zbytku České republiky a dokonce i Rakouska, Německa či Velké Británie.

Zapomeňte na vše, co jste doposud věděli o bělení zubů

Metoda bělení zubů Super Whitening boří zažité představy o bělení zubů. Super Whitening je nejen velmi citlivá metoda vhodná i pro pacienty s citlivými zubními krčky, ale také způsob bělení zubů s „doživotním“ efektem. Zatímco u běžných způsobů bělení zubů efekt postupně mizí a zákrok je tak nutné opakovat každé cca 2-3 roky, Super Whitening Vám zuby vybělí jednou a navždy.

Zároveň, Super Whitening nevyžaduje držení tzv. bílé diety, nemusíte si tedy odpírat kávu, červené víno či cigarety. Kuřáci jistě ocení fakt, že Super Whitening dokáže vybělit zuby i velmi silných kuřáků. Šetrnost a účinnost této metody potvrzuje i American Dental Association, certifikační autority v oblasti stomatologie.

Jak Super Whitening funguje?

Tato metoda bělení zubů se skládá ze 2 fází, kdy:

  • první fáze spočívá ve zhotovení přesně padnoucích nosičů z otisků zubů pacienta, který tyto nosiče používá spolu s gely po dobu dvou týdnů, vždy přes noc
  • druhá fáze, která nastupuje po dokončení fáze první, má podobu ordinačního bělení u specialisty Brandeis Clinic, a to za použití 6% peroxidu

Lze říct, že metoda Super Whitening dotáhla bělení zubů k dokonalosti! Lidé, kteří dříve váhali s bělením zubů právě z důvodu nutnosti jeho opakování, zvýšení citlivosti zubů či dokonce pouze mírného vybělení, mají nyní k dispozici metodu, která řeší všechny tyto nevýhody „běžného“ bělení zubů.

Neváhejte, navštivte ještě dnes stránky https://www.brandeisclinic.cz/beleni-zubu a domluvte si konzultaci se specialistou Brandeis Clinic prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce.