Dřevené hračky frčí! Z moderního pojetí budete mile překvapeni! Bydlení, Interiéry

I když trh hraček v poslední době zaplavují plastové kousky, klasické dřevené hračky se stále drží na špici a jejich oblíbenost dokonce vzrůstá. Je to především z toho důvodu, že výrobci přicházejí s inovacemi.

delfín

ilustrační foto: senzahracky.cz

Na trhu se objevují rozmanité hračky ze dřeva, které se mohou pochlubit úžasným designem a celou řadou vychytávek. Jaké možnosti se nabízejí? Zjistili jsme za vás – garantujeme, že vy a tedy hlavně vaše děti budete velmi mile překvapeni z toho, jak moderní dřevené hračky vypadají!

Klasické jsou oblíbené, do popředí se dere kreativita

Dřevené hračky byly jistě součástí i vašeho dětství a možná některé z nich najdete ještě uložené někde v krabici na půdě. Tento typ hraček má jednu obrovskou výhodu – dřevo je totiž téměř nezničitelný materiál, takže hračky z něj vyrobené mohou těšit i děti několika generací. Jedním příkladem za všechny mohou být dřevené kostky. S nimi se mohou vyřádit již děti od 1 roku, mohou stavět či skládat obrázky, takže je o perfektní zábavu postaráno na celé hodiny. V současné době jsou na trhu klasické kostky s obrázky, se složitějším motivem mozaiky i kostky, které mají tvar jednotlivých částí hradu.

Moderní kousky nesmí vašim dětem chybět

Výrobci se ale vrhli i na výrobu hraček složitějších a kreativnějších. Jsou to například dřevené hudební nástroje (koupit je možné třeba piano). K mání jsou i netradiční nástroje jako Klangtrommel, Agogo a Kalimba. Mezi top dřevené hračky současnosti patří sady jako jsou dřevené farmy či domečky pro zvířátka. Popularitě se těší také dřevené kuchyňky pro holky či kompletní obchody či dílny pro kluky. Dobrou volbou jistě jsou i krásné společenské hry. Dětem můžete pořídit zábavné mikádo či vzdělávací hru s písmenky a mnoho dalších. Stačí se podívat na nabídku obchodu senzahracky.cz.

TIP – pokud sháníte i jiné vybavení – měla by vás zajímat tato nabídka dětského zboží.