Jak vybrat dodavatele oken Bydlení, Nemovitosti, stavba

Doba, kdy najít firmu, která vyrobí a kvalitně nainstaluje okna, byl problém, je naštěstí již pryč. Dnes na českém trhu najdete skutečně řadu firem, které to umí, jsou korektní a jejich okna nabízejí skutečný komfort. Přesto při výběru firmy, která vyrábí a dodává okna , není dobré experimentovat.

Vsaďte vždy na profesionály a vyhněte se podezřele “výhodným” nabídkám “šikovných kluků”. Zvolte firmu, která má tradici, dostatečné reference a na českém trhu “žije”. Předejdete tak, v zápalu honby za nejlevnější nabídkou, rozčarování z špatně odvedené práce. Pojďme se nyní podívat na nabídku společnosti Oknoplastik, která se zabývá výrobou klasických, plastových či hliníkových oken již od roku 2002.

Na co si dát při výběru dodavatele pozor

Při výběru firmy je výhodné vybrat si společnost, která okna pouze neprodává, ale přímo je vyrábí. Korektní firma, která to s vámi a kvalitou provedení myslí vážně, vám nabídne a také garantuje kompletní nabídku prací. Obvykle je to konzultace a výběr ideálního řešení, který by měl být zdarma, dále pak, zaměření oken, výroba oken a dovoz na místo určení. Většina dobrých firem nabízí i samotnou montáž, včetně zednických prací a odvozu starých oken s dokladem o zlikvidování. Z vlastní zkušenosti vím, že kompletní servis se vyplatí, a to i finančně. Při výběru firmy je také dobré si zjistit, jaké technologie pro výrobu oken používají (obvykle je celý proces popsán na stránkách firmy) a jakými certifikáty je výroba jejich oken doložena.

Společnost Oknoplastik vyrábí kvalitní česká okna

Oknoplastik vyrábí dřevěná okna ve dvou variantách – eurookna a termookna, která mají vynikající izolační vlastnosti a významně snižují i hlučnost z venkovního prostředí. Okna jsou vyráběna z profilů: smrk, borovice nebo exotické meranti, a to v celé škále barev – možnost i dvoubarevného provedení. V nabídce firmy Oknoplastik jsou i atypická okna. Plastová okna vyrábějí z velmi kvalitních PVC profilů německé firmy SALAMANDER a osazují je německým kováním SIEGENIA-AUBI. V nabídce společnosti Oknoplastik najdete také okna hliníková, dřevohliníková, klasická špaletová okna nebo i okna pro pasivní domy. Veškerá okna Oknoplastik jsou zasklena několikavrstvými izolačními skly; s tepelnou ochranou, protihlukovým, bezpečnostním sklem nebo protislunečním sklem. Záleží jen a jen na vás.

Při výběru nových oken vsaďte vždy na jistotu a kvalitu. Proklikejte se na stránky Oknoplastik a udělejte si předběžnou kalkulaci .