Kde všude se lidé hádají Rodina, Sex a vztahy

Snad každá dvojice se někdy pohádá. Někdo častěji, někdo zase jen občas. A co o vás napoví prostory, ve kterých se hádáte?

hádka
ilustrační foto: pixabay.com – ashishacoway

Auto

Všichni to dobře známe. Od rozlitého pití, přes sluneční brýle, až po hledání na mapě. Není se čemu divit. Z auta bohužel nemůžete utéct. Ideální cestou je, nechat vše na řidiči, vždyť on je v autě vedoucím.

Kuchyně

Z této místnosti se sice dá utéct, ale zase se zde většinou schází všichni členové domácnosti. Nejčastější hádky v kuchyni vznikají kvůli nevynesenému odpadkovému koši. Při hádkách v kuchyni zpravidla dominuje pocit jednoho z partnerů, že není dostatečně oceněn. Vzájemně byste si měli vážit každého činu, který pro vás partner či partnerka udělá.

Obývák

Hádky v obýváku vznikají nejčastěji kvůli televizi. Myslím, že to všichni znáte. Žena se chce dívat na romantický film a muž zase na finálové utkání NHL. Zkuste kompromis.

Ložnice

Jednoznačně hádky do této místnosti nepatří. Pokud se hádáte i v ložnici, je něco špatně. Zkuste si otevřeně promlouvat u stolu a ne v posteli.

Okolí

Hádáte se i v přítomnosti jiných lidí? Pokud ano, je to to nejhorší co můžete udělat. Hádky na veřejnosti znamenají totiž to, že jeden z partnerů úplně ztratil respekt z toho druhého. Tyto situace nastávají tehdy, když své problémy zavčasu neřešíte.