Kvalitní kancelářské židle – pro práci v pohodlí a bez bolesti Bydlení

kancelarska-zidle-exeter-net-cervena-original
ilustrační foto: b2bpartner.cz

Kvalitní kancelářská židle by měla být jednou z nejdůležitějších součástí každé kanceláře. Mnoho lidí si to neuvědomuje až do té doby, kdy se začnou každý den vracet z práce s bolestí zad. Čím je to způsobeno? Ve většině případů právě nekvalitní židlí, nebo křeslem. I když se práce v kanceláři zdá jako fyzicky nenáročná, pokud trávíme vsedě několik hodin denně, jde pro naše tělo o velmi nepřirozenou polohu. Jestliže naše kancelářská židle neposkytuje zádům a celému tělu dostatečnou oporu, můžeme si tím zadělat na nepříjemné zdravotní problémy. Jak by tedy taková kvalitní kancelářská židle měla vypadat?

 

Rozhodně musí splňovat několik požadavků. Jedná se především o tyto:

– Nastavitelná výška sedu

– Anatomický tvar

– Pohodlný sedák

– Možnost otáčení o 360°

– Stabilní a snadno pohyblivý podvozek

– Polohovatelné područky

 

Toto jsou ty nejzákladnější požadavky na kvalitní kancelářské židle. Pokud disponují ještě například tlumením nárazu při dosedu, je to ještě výhoda navíc. Velmi důležitý pro Vás také jistě bude design a čalounění. I když se nejedná o prvky, které by příliš ovlivňovali pohodlí, jsou neméně důležité, neboť jistě budete chtít, aby se Vám židle, či křeslo, perfektně hodily do Vaší kanceláře.

Kvalitní židle do kanceláře za skvělé ceny

Teď se možná ptáte, kde takovou kvalitní židli do kanceláře sehnat? Na to je jednoduchá odpověď. Přinášíme Vám internetový obchod s velmi širokou nabídkou a nízkými cenami. Najdete zde kancelářské židle otočné, kožená kancelářská křesla, zdravotní kancelářské židle, kancelářské židle bez koleček a mnoho dalších druhů. Aby naše ceny byly ještě příznivější, setkáte se u nás s různými slevovými akcemi, jako například 1+1 zdarma.

 

Dejte sbohem své nekvalitní židli a dopřejte si zdravé a bezbolestné sezení každý den.