Ostatní

Co všechno můžete refinancovat a za jakých podmínek? Ostatní

Co všechno můžete refinancovat a za jakých podmínek?

O tom, že je možné hypotéku po nějaké době převést k jiné bance, asi víte. My jsme se podívali i na další pojmy spojené s hypotékou a jejím refinancováním. Udělejte si jasno v tom, co je refixace, konsolidace či refinancování.

Rodinný byznys, ano nebo ne Ostatní

Rodinný byznys, ano nebo ne

Z právního hlediska se rodinná firma od jakékoliv jiné neliší, přitom se ale jedná o podnikání, jako žádné jiné. Rodinné pouto vnáší do podnikání spoustu pozitivních prvků, stejně tak může celý chod společnosti komplikovat. Jaké jsou tedy výhody a úskalí rodinného podnikání?

Jak řešit rostoucí ceny potravin? Chytrými nákupy s pomocí portálu Akcniceny.cz Ostatní

Jak řešit rostoucí ceny potravin? Chytrými nákupy s pomocí portálu Akcniceny.cz

Portál Akcniceny.cz Vám pomůže vyřešit starosti s rostoucími cenami potravin, a to napříč celým spektrem nákupního košíku, od uzenin přes pečivo, ovoce, zeleninu až po mléčné produkty a sladkosti. Ušetřit můžete i 80 % oproti cenám, za které v supermarketech a hypermarketech nakupujete dnes!

Foťák pro celou rodinu a na cesty Ostatní

Foťák pro celou rodinu a na cesty

Fotoaparáty jako by zůstaly na okraji zájmu kupujících. Důvod je totiž ten, že fotoaparát najdeme dnes skoro v každém mobilu – a ten nosíme neustále při sobě. Tak proč bychom ještě třeba v druhé kapse měli nosit další věc, která umí fotografovat? Odpověď zní: fotoaparát stále dokáže pořídit lepší snímky než mnohé mobilní telefony s fotoaparátem.

Jak si vylepšit rodinní rozpočet? Třeba výhodnou půjčkou Ostatní

Jak si vylepšit rodinní rozpočet? Třeba výhodnou půjčkou

Rodinný rozpočet je něco, co byste měli udržovat pokud možno dokonale vyrovnané. A to proto, aby vám peníze nechyběly. V době, kdy jsou platy nízké výdaje poměrně vysoké, to však nemusí být vždy tak lehké.

Kdy má půjčka smysl Ostatní

Kdy má půjčka smysl

Získat úvěr prakticky na cokoliv je dnes opravdu velmi jednoduché a dostupné téměř pro každého. Bankovní i nebankovní instituce nabízejí širokou nabídku kreditních karet, spotřebitelských úvěrů i hypoték.