Push-up podprsenky Krása & móda, Móda

Každá žena jistě touží po krásném a plném dekoltu, ne všechny však mají to štěstí a musí si k plným, pevným ňadrům dopomáhat malou lstí. Jedním ze způsobů, jak jednoduše dosáhnout dekoltu, který zaujme, jsou takzvané push-up podprsenky, které dokáží ňadra nadzvednout a zvětšit o několik velikostí. Pojďme si říci o tomto oblíbeném „pomocníkovi“ říct něco víc.

podprsenka
ilustrační foto: pixabay.com – 6554

Názory na push-up podprsenky se různí. Jedna polovina žen je velkým příznivcem, naopak druhá tvrdí, že dlouhodobé nošení push up podprsenek je našemu zdraví škodlivé. Faktem je, že nepřirozené stlačování prsou nahoru jim přiliš dobře nedělá. Je vyvíjen tlak na prsní vazy, které prsa podpírají, a tak dochází k jejich vytahání. Ačkoliv tedy krátkodobě push up podprsenka ňadra „zkrásní“, z dlouhodobého hlediska s nimi dělá přesný opak.

Push up podprsenku od té klasické rozeznáte snadno, na omak je tvrdší a vespod má polštářky, které podepírají prsa. Na trhu existuje několik druhů:

Bezešvé push up podprsenky

Jde o podprsenky, které vás nikde ničím netlačí a jsou nadmíru pohodlné, i přesto však splňují svůj účel – dělají ženu sexy.

Double push up podprsenky

Na trhu existují také tzv. double push up podprsenky, které využívají především ženy s velmi malým poprsím. Jak už název vypovídá, podprsenka na ňadra působí dvojitou silou a „zkrásňuje” je tedy hned dvakrát.

Gelové push-up podprsenky

Jde o klasickou push up podprsenku, avšak vycpávky jsou gelové, proto jsou značně šetrnější k vašim ňadrům.

Výhody push up podprsenek
– okamžitá pomoc pro ženy, které příroda v hrudní oblasti příliš neobdařila
– jde o podstatně levnější záležitost než plastické operace
– vhodná push up podprsenka zvedne sebevědomí
– vytvoří svůdný dekolt např. do šatů

Nevýhody
– Nepřirozeně stlačují prsa a narušují tak prsní vazy, které drží jejich tvar