Řešíte výměnu vchodových dveří? Na co je dobré, dát si pozor! Bydlení, Nemovitosti, stavba

Stavíte dům a hledáte kvalitní, cenově dostupné vchodové dveře? Uzrál čas na výměnu vstupních dveří? Hledáte bezpečné, kvalitní dveře, které vydrží i po dlouhá léta beze změn? Pak se obraťte na korektního, českého výrobce kvalitních oken a dveří společnost Oknoplastik, jež postavila svoji výrobu na nejmodernějších technologiích, které umožňují vyrábět dveře vždy přesně na míru.

Ukázka designů dřevěných vchodových dveří Oknoplastik.

Posviťme si na dva mylné mýty, které pronásledují vchodové dveře

Nejčastější chimérou je, a ta stále přetrvává, že čím více jistících bezpečnostních čepů , tím vyšší bezpečnost dveří. Není to pravda. Dalším omylem, se kterým se často setkáte, bývá dogma, že skutečně kvalitní vchodové dveře musí mít nutně kovové jádro . I to nesmysl. Mnohem důležitější je certifikace celého systému, kterou vydává nezávislá zkušebna. Naopak si dejte pozor na zárubně. I ty jsou součástí celého systému vchodových dveří a celková bezpečnost se odvíjí ve významné míře i od nich.

Vchodové dveře, které spolehlivě odolají mrazu, zlodějům, hluku i ohni.

Vybrali jste si dřevěné vchodové dveře , hliníkové nebo plastové? Ať tak či tak, společnost Oknoplastik vám nabídne skutečné nepřeberné množství typů , vzhledů, dekorů či barev, které snadno sladíte se svým domem, chalupou či novostavbou nebo také s vaším interiérem včetně oken. Záleží jen a jen na vás a vašich potřebách. K vašim novým dveřím si můžete vybrat i ty správné doplňky, včetně bezpečnostního kování.

Zvolili jste si pro vchodové dveře dřevo? Dobrá volba, s přírodními materiály nikdy neuděláte chybu. Dřevo je zkrátka po generace osvědčená klasika a funguje. Jednokřídlé i dvoukřídlé dřevěné dveře Oknoplastik jsou vyrobeny z vícevrstvého lepeného hranolu bez podélných spojení. Jsou opatřeny hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem a také dvojitým silikonovým těsněním, jež přináší významnou úsporu energie.

Jestliže jste se rozhodli pro elegantní hliníkové dveře Oknoplastik, pak jistě oceníte jejich nadčasový design. Vchodové dveře z hliníkových profilů mají dokonalé zpracování , jež ocení i ti nejnáročnější z vás, a skvěle padnou do moderních či průmyslových budov. 3komorový profilový systém, dorazové těsní a kvalitní izolační sklo dávají hliníkovým vchodovým dveřím Oknoplastik výjimečné izolační vlastnosti.


Vchodové dveře – plastový profil s izolačním trojsklem jež je základem dveří Perfekt Evo společnosti Oknoplastik

Oknoplastik nabízí na plastové dveře nadstandardní záruku 40 let

Ano, četli jste dobře a ta 40tka není překlep. Platové dveře Oknoplastik jsou skutečným bestselerem na trhu. Skvěle se hodí nejen do domu v centru města, ale třeba i na chalupu. Díky kvalitním dekorům jsou velice autentické. Přesto většina zákazníků sází na jistotu a jdou po bílé barvě. Klasika je klasika. Oknoplastik požívají pro výrobu plastových vchodových dveří tři různé profily – Efekt, Perfekt Evo a Omega , jež se liší nejen designem, ale i stavební hloubkou. Všechny model jsou osazeny 3bodovým zamykáním a kvalitními mechanismy, které zajišťují bezpečnost a dlouholetou životnost. V nabídce Oknoplastik najdete i speciální bezpečnostní vchodové dveře , jež spadají do 2 a 3 bezpečnostní třídy .

Přesvědčte se o kvalitě vchodových dveří Oknoplastik již dnes a na jejich internetových stránkách si udělejte nezávaznou kalkulaci.