Tipy na jesle a školky v Praze Miminka a děti, Rodina

Současný baby boom sice vyvolává mezi prognostiky do budoucna nadšení, někteří rodiče se však musí potýkat s nepříjemnými problémy, když se jim nedaří pro jejich ratolest sehnat takové jesle nebo mateřskou školku, které by odpovídaly jejich představám. Podobných problémů nejsou ušetřeni ani rodiče v matičce Praze.

Moderní školky nabízejí dětem pestrý program

Je samozřejmé, že každý chce pro své děti to nejlepší. Mezi dětské jesle v Praze, jež se těší dobrému zvuku, patří bezesporu Maxíkova jazyková školka, protože je zde dbáno na rozvíjení schopností každého dítěte ve věku od jednoho do sedmi let. Školka se pyšní jedinečným programem, kdy je dětem umožněno plavání ve vyhřívaném prostředí, ale současně mohou navštívit i solnou jeskyni, v nabídce je také kanisterapie.

Již ve školce by mělo být pamatováno na kvalitní výuku cizího jazyka!

Tato instituce je hojně využívána i jako anglická školka v Praze, protože výuka ve školkách a jesličkách pod touto hlavičkou je uskutečňována i v anglickém jazyce, přičemž se na ní dokonce podílejí i rodilí mluvčí. Děti tak mají příležitost získat oproti svým vrstevníkům náskok, který se jim samozřejmě bude v rámci pozdější povinné školní docházky hodit!

Jesle v Praze 5 jsou příkladem moderně vybaveného zařízení

K pobočkám Maxíkovy jazykové školky patří kupříkladu jesle v Praze 5, přičemž vybavení budovy jen dokládá tvrzení o modernosti těchto jazykových školek. Nachází se tu totiž plavecký bazén i tělocvična. Poblíž školy je k využití připraveno i dopravní hřiště. Individuální přístup k dětem je v těchto moderních školkách samozřejmostí, což garantuje všestranný rozvoj dítěte prostřednictvím činností, při nichž se rozhodně nudit nebude.

Z mateřské školky by mělo dítě odcházet připraveno na úskalí školní docházky a právě podle schopnosti školky dítě odpovídajícím způsobem do budoucna vybavit, by si ji rodiče měli vybírat.