Zdravé zuby a hezký úsměv Zdraví

Všude kolem sebe slýcháváme, že se na sebe lidé málo usmívají.  Napadlo vás někdy, že za svým strnulým výrazem skrývají lidé zažloutlé zuby od kávy, nezdravé či bolavé zuby a že se vlastně stydí usmát? Asi se shodneme na tom, že čisté a zdravé zuby a přirozeně krásný úsměv jsou tedy více než vhodný základ pro zdravé sebevědomí každého z nás.

Určitě jste milé dámy už v dětství od rodičů i pana doktora slýchaly příkazy i dobré rady o užitečnosti pravidelného čištění. Ve všech čekárnách jsou ty rutinní hygienické poučky k přečtení a samy je denně opakujeme dětem. Ale je tu něco, co by nám místo rad a hesel opravdu pomohlo a ulehčilo?

Chcete poradit nebo spíš oceníte skutečnou pomoc?

Čištění zubů není fyzicky až tak namáhavá práce. Na druhou stranu to ale není ani žádná velká zábava. Proto lidstvo vymyslelo elektrické zubní kartáčky, a jako u všech technických vymožeností pracuje na jejich zdokonalování a různých nových funkcích. Někoho možná děsí si do úst strčit něco jako vrtačku s rotujícím kartáčem, ale to přeci není jediná možnost, která se nám nabízí. Značka TrueLife přichází s novým modelem elektrického zubního kartáčku SonicBrush UV založeného na vysokofrekvenční sonické technologii, která odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní podstatně šetrněji než rotační kartáčky. Sonická technologie kartáčku spočívá v jemných vysokorychlostních vibracích, při nichž štětiny účinně rozrušují a odstraňují zubní plak. Při rychlosti rekordních 40 tisíc stěrů za minutu navíc hlavice kartáčku vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů a dosahuje tak vyšší než běžné efektivity čistění i v obtížně přístupných místech. Tam se běžný kartáček ani dostat nedokáže.

Je to vůbec zdravé?

Kvůli kvalitě a hygieničnosti si poměrně často dopřáváme běžné kartáčky vždy nové, staré jdou do koše. Není to úplně ekologické, ale je to nezbytné. Sonický přístroj rozhodně není jednorázová věc, k němu je potřeba přistupovat jinak. Proto jistě oceníte významnou výhodu kartáčku SonicBrush UV: unikátní metodou vítězí nad nežádoucími bakteriemi, které zůstávají na štětinkách kartáčku. Součástí výrobku je totiž inovativní sterilizátor na bázi UV světla, který veškeré bakterie spolehlivě během několika minut po každém použití zničí a zanechá váš kartáček hygienicky zcela nezávadný a připravený pro další návštěvu vaší ústní dutiny.

Budu s tím umět zacházet?

Nemějte obavy. Správnou péči o chrup pomáhají zajistit čtyři přednastavené režimy. Kromě základního režimu pro každodenní běžné čistění, je tu i režim bělení, který vedle odstranění plaku ze zubů i z dásní účinně odstraňuje pigmentové skvrny. Dále si můžete dopřát skvělý masážní režim, který stimuluje a prokrví dásně. SonicBrush UV můžete použít i pokud máte zuby citlivější, než je běžné, pro vás je tu zvláště šetrný režim. Vestavěný časovač přitom upozorňuje na správnou délku čištění jednotlivých sektorů úst a následně kartáček automaticky vypne.

Užitečný dárek

Integrovaný akumulátor na jedno nabití vydrží až 19 dní běžného provozu. To znamená, že si klidně tohoto pomocníčka můžete přibalit na vícedenní služební cestu. SonicBrush UV neztrácí body ani u vás doma. Můžete se totiž při jeho používání střídat s vašimi nejbližšími. Díky třem výměnným barevně odlišeným hlavicím, které jsou součástí balení, budete mít krásné zuby všichni.

Shrnutí

Zubní hygiena už nemůže být snazší, kartáček se skvělým poměrem cena/výkon, který jistě udělá radost celé rodině. Dobrá inspirace k Vánocům jako rodinný dar.

https://www.truelife.eu/cs/sonic-brush-uv/