Přírodní linoleum nejen do dětského pokoje Bydlení, Interiéry

Při výběru podlah do jednotlivých místností bereme většinou v potaz zátěž, které bude podlaha vystavena a rizika možného poškození. Ve všech místnostech vyžadujeme jednoduchou údržbu.

linoleum
ilustrační foto: meister-podlahy.cz

Specifické požadavky jsou u podlah do dětských pokojů. Naši nejmenší potřebují podlahu, která pro ně bude bezpečná, hřejivá a chceme-li si zachovat dobré vztahy se sousedy, tak i s dobrou schopností tlumení hluku. Jestliže i vy hledáte pro své děti to nejlepší, pak neuděláte chybu, když do dětského pokoje vyberete některou z podlah německé firmy Meister.

Podlahy Meister patří k nejkvalitnějším podlahám na našem trhu. Podlahy Meister jsou vhodné do všech pokojů. Do dětského pokoje vám můžeme doporučit přírodní linoleum, které je vyrobeno z oleje lisovaného z lněných semen. K tomuto oleji je přidávána pryskyřice a vápenná dřevěná moučka. Z této směsi poté vlivem oxidace vzniká hmota, která je po zahřátí nanesena na jutovou osnovu. Po dokončení všech procesů vzniká velmi kvalitní materiál, který je přirozeně antistatický a antibakteriální.

Přírodní linolea Meister nevyžadují žádnou speciální údržbu. Při běžném úklidu vám postačí linoleum vysát nebo zamést, při větším znečištění je možné linoleum setřít vlhkým hadrem. V žádném případě linoleum nenamáčejte. Pokud budete chtít podlaze věnovat opravdu výjimečnou péči, pak si můžete zakoupit některý ze speciálních přípravků na čištění. Přírodní linoleum si zajisté velmi rychle zamilujete pro jeho hřejivost a pohodlnost. Navíc, pokud se jej rozhodnete položit i do dalších místností, nemusíte si vybírat stejný dekor. Linolea jsou nabízena hned v několika barevných provedeních i v různých formátech. V případě, že budete vyžadovat extrémní protihlukovou schopností, můžete si vybrat kolekci LID 300 S Puro, která je vybavena speciálním korkovým kašírováním.