Nemovitosti, stavba

Výběr a instalace tepelného čerpadla – raději nespěchejte Bydlení, Nemovitosti, stavba

Výběr a instalace tepelného čerpadla – raději nespěchejte

Vyhlídka výrazně rostoucích cen energií, v extrémním případu dokonce i jejich nedostatku, plnící se diáře obchodníku s tepelnými čerpadly, zdražující stavební materiály a všeobecný nedostatek řemeslníků mohou vybízet k co nejrychlejšímu řešení otázky zajištění nového zdroje tepla a teplé vody. Postup kdy zákazník akceptuje první nabídku, jejíž hrubé obrysy splňují zadané požadavky, však může skončit velkým zklamáním.

HELIOTERM SOLID M – „Kladivo“ na vysoké účty za energie Bydlení, Nemovitosti, stavba

HELIOTERM SOLID M  – „Kladivo“ na vysoké účty za energie

HELIOTERM SOLID M pomůže vaší firmě se snížením účtů za energie na naprosté minimum. Výkon a spolehlivost tohoto průmyslového tepelného čerpadla původem z Rakouska potvrzují firmy napříč Evropou. Rostoucí tlak na efektivitu a využívání obnovitelných zdrojů energií pak dají skvělým vlastnostem HELIOTERM SOLID M vyniknout ještě více.

Tepelné čerpadlo – na co by se měl ptát prodejce vás a vy naopak jeho? Bydlení, Nemovitosti, stavba

Tepelné čerpadlo – na co by se měl ptát prodejce vás a vy naopak jeho?

Tepelné čerpadlo vhodné do všech podmínek neexistuje. V případě, že koupi tepelného čerpadla konzultujete s poctivým a zkušeným prodejcem, připravte se na poměrně intenzivní dotazování na odhady dodávaného objemu tepla, představy o doplňkových funkcích čerpadla, dispozice nemovitosti apod.

Řešíte výměnu vchodových dveří? Na co je dobré, dát si pozor! Bydlení, Nemovitosti, stavba

Řešíte výměnu vchodových dveří? Na co je dobré, dát si pozor!

Stavíte dům a hledáte kvalitní, cenově dostupné vchodové dveře? Uzrál čas na výměnu vstupních dveří? Hledáte bezpečné, kvalitní dveře, které vydrží i po dlouhá léta beze změn? Pak se obraťte na korektního, českého výrobce kvalitních oken a dveří společnost Oknoplastik, jež postavila svoji výrobu na nejmodernějších technologiích, které umožňují vyrábět dveře vždy přesně na míru.

Kvalitní tepelné čerpadlo „all inclusive“ vs. „skládačka“ – rozdíl v ceně je obrovský Bydlení, Nemovitosti, stavba

Kvalitní tepelné čerpadlo „all inclusive“ vs. „skládačka“ – rozdíl v ceně je obrovský

Cena 80 000 Kč vs. 180 000 Kč za tepelné čerpadlo, to už je docela rozdíl. Je vůbec možné, aby se vyplatilo koupit o 100 000 Kč dražší tepelné čerpadlo? Vězte, ano je, a peníze investované do kvalitního tepelného čerpadla se Vám vrátí dřív, než by řada z čtenářů tohoto článku čekala…

Rozhodli jste se pro výměnu oken a přemýšlíte o plastových? Bydlení, Nemovitosti, stavba

Rozhodli jste se pro výměnu oken a přemýšlíte o plastových?

Zastánci a odpůrci plastových oken již po léta vedou nesmiřitelnou válku. Jednu bitvu vyhraje dřevěná armáda, druhou naopak bojovníci za plast. Když však bitevní vřava opadne a ke slovu přijdou střízliví uživatelé oken, situace již není tak žhavá, jak se snaží bojovníci slovem či perem navodit.

Čím je dobré vybavit okna před začátkem jara a léta? Bydlení, Nemovitosti, stavba

Čím je dobré vybavit okna před začátkem jara a léta?

Příchod teplého a slunečného počasí je jistě tím, co si většina českých rodin už dlouho přeje a vypadá to, že se snad už konečně dočkáme. Vyšší venkovní teploty, větší sluneční žár ale nemusí být jen příjemné, ale také obtěžující. Před příchodem toho pravého teplého jara a léta byste se měli nejprve připravit. V dnešním článku se

Read more