Co patří do malé koupelny Bydlení, Interiéry

Koupelna je pro někoho místem, kde prostě relaxuje. Možná nepatříte mezi ty jednotlivce, kteří disponují velkou koupelnou a tak si jí nemůžete dopřávat. I přesto jí lze zvelebit a upravit tak, že bude vypadat velmi vkusně. Chcete vědět, jak na to?


ilustrační foto: Pixabay.com – La-Belle-Galerie

Méně je někdy více

V případě zařizování koupelny to platí bezpodmínečně. Při jejím zařizování se držte trošku zpátky. Snažte se, aby v ní bylo méně skříněk a skříní. Úložné prostory lze získat i jinak, například koupí polic, které v konečné fázi vypadají mnohem lépe.

Dejte pozor na barvy

Světlejší tóny obkladů a nábytku dokáží malou koupelnu opticky zvětšit. Máte-li rádi barvy, kombinací geometrických tvarů získáte moderní vzhled. Na první pohled levná koupelna tak může dostat zcela jiný rozměr.

Vybavení koupelny a doplňky

Luxusní masážní vany a sprchové kouty nejsou jen dominantou velkých koupelen. I v té malé si můžete užívat krásnou moderní vanu. Trh je dneska všestranný a myslí na každé. Stačí jen trpělivost při výběrů a důkladné hledání. Budete-li patřit mezi ty šťastné, narazíte třeba na různé slevové akce, kde si lze za nižší cenu dokoupit například vanové zástěny nebo sprchové dveře. Rázem tak můžete ušetři i několik stovek korun.

Při relaxaci vám mohou dělat společnost vonné svíčky nebo okrasné kameny a květiny. I ty umělé nemusí vypadat špatně, ale ty živé jsou přeci jen lepší. O jejich použití do koupelny se ale raději poraďte s odborníky.