Jak řešit rostoucí ceny potravin? Chytrými nákupy s pomocí portálu Akcniceny.cz Ostatní

Portál Akcniceny.cz Vám pomůže vyřešit starosti s rostoucími cenami potravin, a to napříč celým spektrem nákupního košíku, od uzenin přes pečivo, ovoce, zeleninu až po mléčné produkty a sladkosti. Ušetřit můžete i 80 % oproti cenám, za které v supermarketech a hypermarketech nakupujete dnes!

Jak konkrétně Vám portál www.akcniceny.cz pomůže? Hlídá za Vás slevové akce supermarketů a hypermarketů, kdy informace o chystaných či právě probíhajících akčních nabídkách najdete jak přímo na portálu akcniceny.cz, tak ve Vašem e-mailu, kam si je můžete nechat zaslat prostřednictvím aplikace Strážce slev.

Díky přehlednému a logickému řazení produktů do jednotlivých kategorií, na portálu akcniceny.cz si snadno a rychle najdete informace o aktuálních zvýhodněných cenách konkrétního typu zboží, např. uzeniny, mléčné produkty, ovoce, nebo konkrétního produktu, např. prací prášek Ariel, čokoláda Studentská pečeť apod. Přímo na webu akcniceny.cz se také dozvíte, kde se nachází nejbližší prodejna supermarketu či hypermarketu, který dané zboží nabízí se slevou. Na rozdíl od klasických letáků, které Vám jistě chodí do poštovních schránek, s portálem akcniceny.cz nejste omezeni na prodejce z Vašeho města!

Strážce slev listuje letáky za Vás

V případě, že jste schopni některé nákupy „časovat“, tj. kupovat zboží jen v akčních nabídkách, přijde Vám vhod již zmíněná aplikace Strážce slev, která funguje následujícím způsobem. Po bezplatné registraci si nastavíte, jaký typ informace Vás zajímá, tj.

  • slevy u konkrétních prodejců (např. Kaufland, Tesco)
  • slevy na konkrétní typy zboží (např. čokolády, slané pochutiny apod.)
  • jaká je minimální výše slevy, kterou považujete za zajímavou, např. – 40 %
  • jak dlouho za Vás má Strážce slev procházet letáky jednotlivých prodejců

V okamžiku, kdy je splněna některá z Vámi definovaných podmínek, Strážce slev Vám pošle e-mail s upozorněním, že některý z prodejců právě nabízí Vámi požadované zboží s Vámi požadovanou minimální slevou.

Neváhejte, a navštivte ještě dnes portál akcniceny.cz a začněte šetřit nejen na nákupu potravin, ale také drogistického zboží, pomůcek pro kutili, elektronice a spoustě dalšího typu zboží.

Foto: Pixabay.com