Nebankovní hypotéka Bydlení

Bylo, nebylo, těmito slovy začínají všechny dětské příběhy. Někdy se používá, bylo, nebylo, jindy jej může nahradit slovo jednoho dne. Jednoho dne, když venku bylo krásně a ptáčci zpívali, se na svět usmálo štěstí a princ sehnal výhodnou půjčku, aby si s princeznou mohl opravit palác.

ilustrační foto: Freepik.com – freepic.diller

Některé příběhy v pohádkách začínají krásně, jenomže nakonec se často stává, že do příběhu vstoupí také zlo a dobro s ním musí soupeřit. Pohádky však naštěstí končí většinou dobře čili vítězí samozřejmě dobro, jenomže v lidském životě to tak být nemusí, protože nejsme v pohádce a svůj příběh si píšeme sami.

V pohádkách se stále setkáváme s dobrem a zlem. Dobro vítězí a my si přejeme, aby to tak fungovalo i v našem životě.

Potřebujete sehnat peníze? Chcete si půjčit na rekonstrukci domu? Toužíte po vlastním bydlení a rádi byste si postavili dům? Nebo naopak dáváte přednost bydlení v bytě a chcete koupit byt? Či spíše plánujete rekonstrukci vašeho stávajícího domova? Potřebuje něco opravit, pořídit novou středu či nové vybavení? Vybavení, zateplení, fasáda, nová okna, nebo naopak rekonstrukce bytového jádra, bytové kuchyně či pořízení nového vybavení? To všechno jsou běžné věci, na které ale občas nemáme dostatek financí. V těchto případech totiž potřebujeme vyšší částky než jenom pár tisíc, a proto volíme úvěry.

Nebankovní hypotéka je typ spotřebitelského úvěru. Spotřebitelský úvěr je vhodný pro všechny občany. Garantujeme nízkou úrokovou sazbu i nízké splátky. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po dobu 30 let.

Divili byste se, na co všechno peníze můžete použít

Tyto peníze nejsou určeny pouze na výstavbu nových objektů, na rekonstrukci stávajících domů či bytů nebo na vybavení domácností. Peníze můžete použít také jako hypotéku na pozemek nebo jako hypotéku na družstevní byt.

Další z možností, jak peníze využít je koupě automobilu, protože nemusíte dokládat žádné účty či doklady. Můžete si pořídit drahou dovolenou a odletět třeba na celý měsíc na Kanárské ostrovy.

Peníze se však dají použít i druhým způsobem, když jste ve finanční tísni. Takže s nimi můžete zaplatit dluhy, vyplatit se z exekucí nebo zvolit konsolidaci špatných půjček. Peníze jsou vhodné i pro případy, když potřebujete někoho vyplatit z domu, nebo musíte vyplatit dědictví. Můžete je použít jako peněžitý dar. Tyto finance mají široké možnosti využití.