Zařizujeme domácí kancelář. Tiskněte rychle a úsporně Ostatní

Jste rádi stále se svou rodinou a pracujete z domu? Potom určitě máte nějaký svůj pracovní koutek, kam se odebíráte za povinnostmi. Zkrátka domácí kancelář.

ilustrační foto: Pixabay.com – PIX1861

Její nedílnou součástí je zpravidla také tiskárna. Měla by být úsporná a rychlá, abyste se zbytečně nezdržovali. Jaká tiskárna je ale do kanceláře nejlepší? Pojďme se na to společně podívat v našem článku, kde si důležitá kritéria probereme.

Nejlepší tiskárna do kanceláře

Samozřejmě nemusí to být jen kancelář doma. Třeba někde do kanceláře dojíždíte. V zásadě je to jedno. Pokud ale potřebujete tisknout smlouvy pro zákazníky, faktury a podobné firemní dokumenty, tak je ekonomický a rychlý tisk základem spokojeného podnikání. A do jaké tiskárny koupíte levné tonery? No samozřejmě do laserové. A právě laserová tiskárna vám umožní:

  • Vysokou rychlost tisku
  • Vysokou ekonomiku provozu

Laserové tiskárny jsou obecně rychlejší než inkoustové. Jsou také ostatně stavěny na tisk velkého množství dokumentů a na vytištění 20 stran smlouvy nemůžete s klientem čekat čtvrt hodiny. Proto je laser lepší volbou, ale vždy také záleží na konkrétních parametrech tiskárny, proto se podívejte na rychlost tisku i u konkrétního modelu.

Ekonomický provoz je nejdůležitější

Hlavně vám ale laserová tiskárna zajistí vysoce ekonomický provoz. Tisk běžných textových dokumentů neklade vysoké nároky na kvalitu, text dobře vytiskne každá tiskárna. Ale nejekonomičtěji to umí ta laserová. Když budete potřebovat třeba nové tonery Canon, můžete také volit nejen originální, ale rovněž alternativní. Ty jsou levnější, a přesto je tiskový výstup dostatečně kvalitní. Vaši klienti v žádném případě nepoznají, že kupujete alternativní toner třeba za poloviční pořizovací cenu originálu. Taková úspora se v kanceláři samozřejmě vyplatí. Nepotřebujeme přece tisknout umělecká díla, ale obyčejné firemní dokumenty.